Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

Navigace

Nábytek Zlín a Olomouc. Poradenství, 3D návrhy, komplexní realizace i rekonstrukce interiérů

O nás obrázek

Umíme a uděláme vše na míru podle vašich představ..

 • Hledáte komplexní služby na úrovni?
 • Chcete nový nábytek? Novou koženou sedací soupravu?
 • Hodláte nově řešit Váš interiér?
 • Váš nový dům, byt, přestavbu nebo rekonstrukci interiéru?
 • Zařizujete svou novou kancelář?

Nabízíme Vám bezplatné konzultace našich interiérových poradců ve studiu v Olomouci a ve Zlíně. Provádíme pro vás kompletní návrhy a realizace interiérů, řešíme design nábytku. Domluvte si schůzku, navštivte nás, získáte mnoho potřebných a užitečných informací. Naše aktivity a schopnosti pokrývají celou republiku.

V našich interiérových studiích vystavujeme kvalitní designový nábytek předních světových výrobců a značek, které realizujeme v rámci našich návrhů interiérů na míru Vašim požadavkům.

Nábytek dovážíme přímo od výrobců, zastupujeme kvalitní zahraniční, ale i domácí výrobce nábytku, bytových doplňků a dekorací, veškeré komodity pro komplexní vybavení interiérů. Od návrhu až po realizaci. Specializujeme se na exkluzivní bytový design, který přináší do vašeho domova jedinečný luxus a pohodlí. Naše sedací soupravy jsou vytvářeny na míru, aby perfektně zapadaly do vašeho prostoru, a to i s ohledem na atypické rozměry. Každý kus je vyroben s precizností a péčí o detail, a používáme pouze ty nejkvalitnější materiály, včetně luxusní kůže. Každý kus je vyroben s důrazem na kvalitu a design, a proto jsou naše luxusní kožené sedačky skvostem ve vašem domově.

Hodláte řešit Váš interiér? Váš nový dům, byt, přestavbu nebo rekonstrukci? Bytový nebo kancelářský prostor?

 • poradenská činnost – konzultace,
 • 3D návrhy a vizualizace interiérů,
 • služby bytového designéra, informace o vhodných nábytkových programech,
 • doporučení toho nejvhodnějšího řešení,
 • doprava a montáž na místo určení,
 • záruční a pozáruční servis,

Úvodní schůzka

Při kávě se seznámíme s Vašimi představami a přáními a Vy zase s naší prací, možnostmi a postupy.

Zaměření a prvotní skica

Zaměříme si Vaše prostory a na základě informací z úvodní schůzky vyhotovíme prvotní návrh interiéru.

3D Vizualizace

Chvíli zapracujeme v 3D programu, abychom Vám pak mohli poskytnout pro Vaši lepší představu vizualizaci v podobě vhledu do Vašeho interiéru.

Projektová dokumentace

Rozsáhlejší projekty jsou podloženy projektovou dokumentací, jako jsou elektro rozvody, instalace apod.; prostě co bude zrovna třeba.

Materiály a barvy

Pro úspěšnou realizaci sladěnou do posledního detailu budeme vybírat z nepřeberné škály materiálů, barev a typů dle daných vzorkovníků.

Realizace

Na základě předchozích bodů přichází na řadu realizace, kdy Vám objednaný nábytek přivezeme, vyneseme, namontujeme a seznámíme s užíváním, údržbou apod.

Potřebujete vyřešit návrh i rekonstrukci interiéru bytu, domu, kanceláře nebo hotelu? Každý z těchto prostorů vyžaduje individuální přístup a kreativní myšlení, abychom mohli dosáhnout optimálního výsledku. Doporučujeme  -  navštivte naše odborné interiérové studio ve Zlíně nebo Olomouci a nechejte si od nás poradit.

Váš čas je příliš drahý, trvá obvykle dlouho, než získáte všechny potřebné informace. Obcházet prodejny nábytku je časově náročná činnost. Nabízíme vám bezplatné konzultace přímo u nás ve studiu, nebo i přímo u Vás. Domluvte si schůzku a přijďte, získáte mnoho potřebných informací. Nabízíme Vám nábytek na míru, designové sedačky, čalouněné postele a veškerý další sortiment pro vybavení vašeho interiéru.

Pokud máte zájem o naše služby, rádi přijedeme přímo k vám, abychom společně prozkoumali váš interiér a diskutovali o vašich představách a požadavcích. Na základě této konzultace vytvoříme komplexní návrh na vybavení nábytkem, který bude plně odpovídat vašim potřebám a stylu. Navrhujeme nejen barevná řešení interiérových maleb, ale také aplikaci dekorativních stěrek a textilií, které dodají vašemu prostoru osobitý charakter. Zabýváme se i zastíněním oken pomocí záclon na míru, zatemňovacích závěsů a rolet, abychom vytvořili přesně tu správnou atmosféru a intimitu ve vašem prostoru.

Dále zajišťujeme instalaci celoplošných i kusových koberců, které dokonale doplní váš interiér a přinesou do něj teplo a pohodlí. Navíc jsme schopni vybudovat čistící zóny, které nejen zlepší estetiku vašeho prostoru, ale také zvýší jeho funkčnost a hygienu. Naše služby jsou zaměřeny na exkluzivní transformace bytových či veřejných interiérů. Specializujeme se na kompletní realizace a rekonstrukce interiérů.

Součástí realizace interiéru je doprava na místo a odborná montáž. Tyto služby poskytujeme v rámci celé ČR.

Kvalitní produkt vyžaduje rovněž kvalitní servis, poskytujeme pozáruční servis námi dodaného nábytku.

Zlín
Zlín
Olomouc
Olomouc
Přihlásit se k odběru

Chcete dostávat aktuální novinky do vaší emailové schránky?
Přihlašte se k odběru!

Odesláním souhlasíte s podmínkami pro ochranu osobních údajů