Navigace

Podlahy

Admonter-Přírodní dřevěné podlahy Admonter jsou TOP značkou mezi dřevěnými podlahami. S odstupem času získává ještě větší charakter při současném zachování jeho tvaru. Sluneční paprsky tvoří barevné změny, které jsou zcela přirozené. Malé stopy zůstanou jako důkaz uplynutí času. Půvabná patina

Aquafix-vinylové podlahy sou komfortní, bezpečné, 100% recyklovatelné.Antistatický a antibakteriální povrch má odpuzující účinek  proti nečistotám, a tím přispívá k hygieně a ochraně zdraví. Podlahovina je protiskluzná, pružná a má vysokou požární odolnost.Švýcarský výrobce zajišťuje vysoký standart podlahy, Aquafix Click neobsahuje ftaláty a splňuje nejpřísnější kritéria na obsah emisí, důkazem je obdržení certifikátu GREENGUARD Gold.

Ecoline- vinylové podlahy,které se rychle a snadně instalují bez lepení a složitého nářadí a větších zkušeností s pokládkou díky systému Uniclic®. Podlaha je okamžitě po položení vhodná k užívání a zatížení.Švýcarský výrobce zajišťuje vysoký standart podlahy, Ecoline Click neobsahuje ftaláty a splňuje nejpřísnější kritéria na obsah emisí, důkazem je obdržení certifikátu GREENGUARD Gold.

Akce na produkty AQUAFIX a ECOLINE do 30.6.2020

Sedacky
Přihlásit se k odběru

Chcete dostávat aktuální novinky do vaší emailové schránky?
Přihlašte se k odběru!

Odesláním souhlasíte s podmínkami pro ochranu osobních údajů