Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

Navigace

Dřevěné a Vinylové podlahy

Barlinek - Dřevěná podlaha, která klade důraz na kvalitu. Přírodní dřevěné podlahy Barlinek jsou pečlivě zpracovány, aby odolaly opotřebení, poškrábání a vlhkosti. Jsou ideální pro každodenní použití a dlouhou životnost. Masivní třívrstvé struktury zajišťují stabilitu a snadnou instalaci. Díky téměř 100% využítí dřeva a vyspělím technologiím dokáže velmi cenově konkurovat. Kromě rovných prken nabízí i rybí kost či chevrony.

Admonter - Přírodní dřevěné podlahy Admonter jsou TOP značkou mezi dřevěnými podlahami. S odstupem času získává ještě větší charakter při současném zachování jeho tvaru. Sluneční paprsky tvoří barevné změny, které jsou zcela přirozené. Malé stopy zůstanou jako důkaz uplynutí času. Půvabná patina

Aquafix - SPC Vinylové podlahy jsou komfortní, bezpečné a 100% recyklovatelné. Antistatický a antibakteriální povrch má odpuzující účinek proti nečistotám, a tím přispívá k hygieně a ochraně zdraví. Podlahovina je protiskluzná, pružná a má vysokou požární odolnost. Švýcarský výrobce zajišťuje vysoký standard podlahy, Aquafix Click neobsahuje ftaláty a splňuje nejpřísnější kritéria na obsah emisí, důkazem je obdržení certifikátu GREENGUARD Gold.

Ecoline - Vinylové podlahy, které se rychle a snadně instalují bez lepení a složitého nářadí a větších zkušeností s pokládkou díky systému Uniclic®. Podlaha je okamžitě po položení vhodná k užívání a zatížení. Švýcarský výrobce zajišťuje vysoký standard podlahy, Ecoline Click neobsahuje ftaláty a splňuje nejpřísnější kritéria na obsah emisí, důkazem je obdržení certifikátu GREENGUARD Gold.

Rádi vás přivítáme v našem interiérovém studiu ve Zlíně nebo Olomouci, kde naši odborníci s radostí poskytnou poradenství při výběru té nejlepší dřevěné či vinylové podlahy pro váš interiér. S jejich pomocí si vyberete variantu, která dokonale ladí s vaším osobním stylem a splňuje veškeré vaše požadavky a potřeby.

 

Sedacky
Přihlásit se k odběru

Chcete dostávat aktuální novinky do vaší emailové schránky?
Přihlašte se k odběru!

Odesláním souhlasíte s podmínkami pro ochranu osobních údajů